بهترین جراح بینی شهرکرد باید ویژگی هایی را داشته باشد ، که ما در این مقاله خصوصیات یک جراح بینی خوب را با شما در میان می گذاریم. شما می توانید برای انجام جراحی بینی به دکتر اکرم فریدنی ، بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی در شهرکرد مراجعه بفرمایید.

بهترین جراح بینی شهرکرد - دکتر فریدنی

اهمیت انتخاب بهترین جراح بینی شهرکرد

ما در دنیایی زندگی می کنیم ، که آراستگی و زیبایی برای هر فرد اهمیت زیادی دارد. بینی عضو برجسته ی صورت می باشد ، که کوچک ترین تغییر در آن زیبایی هر فرد را افزایش داده و حالت چهره ی هر شخصی را تغییر می دهد ، و همین دلیل باعث افزایش حساسیت در عمل بینی شده است. اگر می خواهید جراحی های زیبایی مثل جراحی بینی داشته باشید ، باید تصمیمات مهمی در این باره بگیرید. بهتر است قبل از جراحی ، بیشتر وقت خود را صرف انتخاب پزشک کارآزموده و با تجربه بکنید ، تا فکر درباره ی عمل و نتیجه ی آن. هر شخصی نمی تواند جراح بینی خوب و موفقی باشد ، و جراح خوب شدن به عوامل زیادی بستگی دارد. شما برای یافتن بهترین جراح بینی شهرکرد ، می توانید با سرچ در فضای مجازی ، صحبت با دوستان و آشنایانی که این عمل را قبل از شما انجام داده اند شروع کنید ؛ اما تصمیم نهایی برای جراحی ، باید بعد از ارزیابی های دقیق در انتخاب پزشک و نحوه ی جراحی انجام دهید.

قبل از انتخاب بهترین جراح بینی شهرکرد چه نکاتی را باید در نظر بگیرید ؟

شما قبل از جراحی بینی در شهرکرد ، می توانید لیستی از پزشکان متخصص جراحی پلاستیک ، متخصص گوش و حلق و بینی ، متخصص جراحی فک و صورت که جراحی های موفق داشته اند ، تهیه کنید و همچنین میزان بودجه خودتان برای جراحی را هم در نظر داشته باشید. چون قیمت جراحی بینی بر اساس جراح و بیمارستانی که در آن جراحی انجام می دهید ، متفاوت است. این امکان وجود دارد که قبل از عمل بینی ، فرم و خواسته ی شما از تغییرات بینی در کامپیوتری طراحی شده و با خیال راحت بتوانید عمل زیبایی بینی انجام دهید. انتظارات واقع بینانه از بینی و فرم صورت خود داشته باشید و بعضی از تغییرات ، براساس اسکلت بینی شما غیر ممکن است. حتما قبل از جراحی مقالات مختلف در رابطه با جراحی کردن بینی و مراقبت های قبل و بعد از عمل بخوانید ، تا از جراحی ریتوپلاستی و روند آن اطلاعات کافی داشته باشید.

بهترین جراح بینی شهرکرد - دکتر فریدنی

روش های انتخاب بهترین جراح بینی

گزینه های زیر می تواند انتخاب شما را برای یافتن بهترین جراح بینی شهرکرد تسهیل کند :

 • تحصیلات جراح بینی

تمامی جراحان باید دارای بورد تخصصی باشند و روش های جراحی روز دنیا را بشناسند ، و از آن بتوانند استفاده کنند.
داشتن بورد تخصصی جراح به مراجعه کننده این اطمینان را می دهد ، که پزشک مهارت های لازم برای جراحی را دارد. داشتن مدرک و بورد تخصصی برای جراحی بینی کافی نیست ؛ زیرا عمل بینی یکی از سخت ترین و پیچیده ترین عمل های جراحی می باشد ، در کنار آن به تجربه و مهارت دکتر هم نیاز است.

 • تجربه جراح بینی

داشتن تعداد عمل های زیاد و سابقه طولانی جراحی پزشک ، یکی دیگر از دلایل انتخاب پزشک خوب است. جراح باید در انجام همه ی سبک ها و مدل های بینی مهارت جراحی داشته باشد. جراح در هفته باید حداقل دو عمل بینی به مدت چند سال داشته باشد. جراحی بینی یکی از سخت ترین و پرتکنیک ترین جراحی های دنیاست ، پزشک باید زمان زیادی برای تمرین جراحی با روش های مختلف را صرف کرده باشد.

 • مرور عکس های قبل و بعد از جراحی مراجعه کنندگان

دیدن عکس های قبل و بعد از عمل مراجعه کنندگان هم سن و فرم مشابه بینی شما برای جراحی کردن بینی ، می تواند کمک زیادی در انتخاب جراح به شما کند. دیدن عکس های قبل و بعد از عمل این امکان را به شما می دهد ، تا مهارت و توانایی پزشک را قبل از عمل بینی ببینید.

 • وقت کافی برای مشاوره و پاسخ سوالات بیمار

دکتر بینی خوب در شهرکرد ، باید مشاوره و نکات و مراقبت های لازم برای بعد از عمل را به مراجعه کننده بدهد. انتظارات و تغییر شکل ظاهری که مراجعه کننده در نظر دارد ، باید بشنود و در حین عمل آن ها را در نظر داشته باشد. بهتر است پزشک زمان کافی برای پاسخ به تمامی سوالات و رفع ابهامات مراجعه کننده ها اختصاص دهد.

 • انتخاب جراح براساس سلیقه ی شخصی خودتان باشد

همه ی ما می دانیم تعبیر زیبایی از نظر هر فرد متفاوت است. شما بر اساس انتخاب دوستان و خانواده جراح را انتخاب نکنید ؛ ممکن است نمونه کار جراح بینی از نظر آن ها زیبا و جذاب باشد و نظر شما نسبت به آن ها متفاوت باشد. این نکته را در نظر داشته باشید جراحی بینی زیاد قابل تغییر نیست.

 • صحبت با مراجعه کنندگان قبلی

یکی از بهترین راه های کسب اطلاعات درباره بهترین جراح پلاستیک بینی و صورت در شهرکرد ، صحبت با مراجعه کنندگان قبلی و پرسیدن از تجربیات آن ها از عمل رینوپلاستی است. می توانید از منشی پزشک خود بخواهید تا بعضی از مراجعه کنندگان قبلی را به شما معرفی کنند و یا در مطب دکتر می توانید از مراجعه کنندگانی که در مطب پزشک وجود دارند ، نظراتشان را در مورد جراح و عمل بینی بپرسید.

 • تحقیق درباره بیمارستان که قرار است جراحی بینی انجام دهید

از آن جایی که جراحی قرار است در بیمارستان انجام شود ، سوال در مورد کیفیت و خدمات بیمارستان مهم است. باید در نظر داشته باشید که شما برخی از آزمایشات قبل از جراحی را در بیمارستان باید انجام دهید.

بهترین جراح بینی شهرکرد - دکتر فریدنی

در نهایت با بررسی های دقیق و موشکافانه در مورد جراح ، عمل های موفق که جراح داشته ، توقعات شما از تغییرات بینی خود و هزینه به دکتر خود اعتماد کرده ، انتخاب خود را نهایی کنید و اجازه دهید دکتر با خیال راحت کارش را انجام دهد تا نتیجه ی دلخواهتان حاصل شود. دکتر اکرم فریدنی ، بهترین جراح بینی شهرکرد تمامی ویژگی ها فوق را دارا می باشد.

وظایف جراح بینی

 • جراح باید با قواعد زیبایی شناسی آشنا باشد و از قدرت تصور و تجسم بالایی برخوردار باشد.
 • به فکر سلامت بیمار باشد.
 • برای انجام جراحی از تکنیک های روز استفاده کند.
 • توانایی و تخصص لازم را در زمینه تشخیص و انجام جراحی زیبایی بینی داشته باشد.
 • بتواند بیمار را به آرامش دعوت کند و توانایی جلب اعتماد بیماران را داشته باشد.
 • هماهنگی های لازم را در اتاق عمل به خوبی ایجاد کند.

چگونگی انتخاب بهترین دکتر بینی شهرکرد

 • در نظر داشته باشید که جراحی بینی عمل اورژانسی نیست ؛ بنابراین نباید برای انجام این عمل عجله کنید ، بلکه باید تحقیقات لازم را برای انتخاب بهترین جراح بینی در شهرکرد انجام دهید تا با بتوانید نتایج مطلوب و رضایت بخشی را از عمل جراحی به دست آورید.
 • توصیه می شود اطلاعات خود را با خواندن مقالات جراحی زیبایی بینی ، بالا ببرید تا با انتظارات منطقی و دید بازتری نسبت به انجام این عمل اقدام نمایید.
 • می توانید با مراجعه به سایت های پزشکی و جست و جو در گوگل از میزان تحصیلات ، سوابق و تخصص جراح مورد نظر خود ، اطلاعات مفیدی را به دست آورید.
 • در پایان معیار انتخاب خود را در نظر بگیرید و با اطمینان به یک جراح بینی خوب در شهرکرد مراجعه نمایید.
 • نکته مهم در نتیجه مطلوب از عمل رینوپلاستی ، در راستای انتخاب بهترین دکتر گوش و حلق و بینی یا بهترین جراح پلاستیک بینی قرار دارد.

خصوصیات بهترین جراح پلاستیک بینی و صورت در شهرکرد

 • بدون در نظر گرفتن منافع مالی ، سلامت بیماران را در اولویت قرار می دهد.
 • رضایت زیادی در انجام عمل های مختلف بینی دارد.
 • به دلیل تجربه و تخصص در امور پزشکی توانایی برطرف کردن مشکلات مختلف بینی را دارد.
 • بهترین جراح بینی شهرکرد صبور بوده و به تمام پرسش های بیمار پاسخ می دهد و به انتظارات فرد برای رسیدن به نتیجه مطلوب ، توجه می کند.
 • نکات لازم در خصوص جراحی بینی و مراقبت های قبل و بعد از عمل را برای بیمار شرح می دهد.
 • حتما پزشکی ا انتخاب نمایید که متخصص گوش و حلق و بینی یا جراح پلاستیک باشد.
 • مطمئن شوید که جراح موردنظر شما گواهی نامه های معتبر و مجوزهای لازم را دارد.
 • در ترمیم و بازسازی مجاری تنفسی و برطرف کردن مشکلات ظاهری بینی توانایی و مهارت زیادی داشته باشد.
 • بهترین نتیجه را برای بیمار متناسب با خواسته ها و نیاز هر فرد طبق الگو زیبایی شناسی ایجاد نماید.
 • پزشک هرگز نباید ، وعده های غیر منطقی به بیمار بدهد.
 • نتایج این عمل جراحی غیر قابل برگشت بوده به همین دلیل باید تلاش کنید تا بهترین جراح را پیدا کنید تا مجبور به انجام عمل ترمیمی با صرف هزینه زیاد و دشواری های بیشتر نشوید.

سخن پایانی

این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است شما بهترین جراح را انتخاب کرده باشید و عمل موفقیت آمیز و رضایت بخشی حاصل شده باشد ؛ اما شما در دوره ی نقاهت و توصیه ها و مراقبت های بعد از عمل را رعایت نکرده باشید و نتیجه ی آن به عهده ی خود مراجعه کننده می باشد و در این شرایط نباید این فرایند را قصور پزشکی بدانید.