تزریق ژل که یکی از محبوب ترین خدمات ارائه شده توسط دکتر اکرم فریدنی ، بهترین جراح زیبایی شهرکرد می باشد ، فرایندی است که متخصص زیبایی با تزریق موادی ژل مانند بر زیر پوست به کاهش چین و چروک ها و خطوط ریز پوست و همچنین ترمیم و بازسازی حجم از دست رفته قسمت های مختلف صورت کمک می کند. در جامعه امروزی تزریق فیلر یکی از روندهای جوانسازی محبوب و پرطرفدار محسوب می شود. اگر تمایل دارید که بدون جراحی ، جوانی را به پوست خود بازگردانید ، انجام این پروسه قطعا می تواند گزینه بسیار مناسبی برای ما باشد.

 

تزریق ژل - دکتر فریدنی

 

کاربرد تزریق ژل

 • محو کردن خطوط عمودی لب
 • بزرگ و برجسته کردن لب
 • برطرف کردن چین خوردگی چانه
 • ایجاد تقارن میان اجزای صورت
 • افزایش حجم و برجستگی گونه ها و شقیقه ها
 • برطرف کردن خطوط اطراف دهان ( مانند خطوط لبخند)

مراحل فرایند تزریق ژل با دکتر فریدنی

پیش از هر کاری باید به بهترین متخصص زیبایی شهرکرد دکتر فریدنی مراجعه کنید. انتخاب یک پزشک با تجربه و حرفه ای می تواند موفقیت پروسه را تضمین کند. حتماً هدف و خواسته خود از انجام این پروسه با پزشک مربوطه درمیان بگذارید. پزشک قبل از هر اقدامی به بررسی چهره و اجزای صورت شما می پردازد و نواحی که به تزریق نیاز دارند را مشخص می کند. درصورتی که به بیماری های پوستی و عصبی دچار هستید یا به داروی خاصی حساسیت دارید ، تأکید می شود که این موضوع را به اطلاع پزشک برسانید. پیش از تزریق ژل پزشک دستورالعملی به شما ارائه می دهد که رعایت موارد آن ضروری است. برای انجام فرایند تزریق ، ناحیه مورد نظر باید کاملا تمیز باشد. ترجیحاً در آن روز از مواد آرایشی بر روی پوست خود استفاده نکنید. امکان دارد پزشک بر روی محل تزریق ، بی حسی موضعی اعمال کند که سبب کاهش میزان درد در حین انجام فرایند تزریق می شود. سپس مواد ژل مانند را به محل های مورد نظر تزریق می کند. با توجه به ناحیه ای که ژل در آن تزریق شده است ، تا حدودی می توانید شاهد تغییرات ایجاد شده باشید. پس از تزریق کردن ژل ممکن است کبودی و تورم خفیفی ایجاد شود. هرچند انجام این پروسه ، پرداختن به فعالیت های روزانه را تحت الشعاع قرار نمی دهد اما پزشک به شما توصیه می کند که یک روز به طور کامل استراحت کنید.

در کدام نواحی صورت می توان تزریق فیلر انجام داد ؟

می توان گفت تقریباً چین و چروک های تمام نواحی صورت را می توان با تزریق ژل برطرف کرد. این نواحی عبارتند از : گونه ، چانه ، اطراف دهان و بینی ، لب ها ، خط فک ، زیر چشم و گودی چشم .

مزایای انجام تزریق ژل در شهرکرد

 • نتیجه فوری
 • بسیار کم خطر
 • بدون دوره ریکاوری

می توان دائمی نبودن آن را نیز یک مزیت در نظر گرفت؛ زیرا در صورت عدم رضایت از نتیجه ، پس از مدتی اثر آن از بین می رود و محل تزریق به فرم طبیعی خود باز می گردد.

مدت زمان ماندگاری ژل بعد از تزریق

میزان ماندگاری ژل تزریق شده ، به نوع محصول مورد استفاده ، ناحیه تزریق و همچنین خود فرد بستگی دارد. اگر بخواهیم به طور کلی بگوییم ، هرچه ژل یا فیلر متراکم تر باشد و نیز در عمق بیشتری تزریق شود ، اثر آن مدت طولانی تری باقی می ماند. برای حفظ نتیجه بدست آمده ، پزشک پروسه تزریق را چند بار تکرار می کند تا از حاصل شدن نتیجه دلخواه شما اطمینان حاصل کند. ژل هیالورونیک اسید که معمولاً برای تزریق استفاده می شود ، حدود 6 ماه تا 2 سال می تواند ماندگاری داشته باشد.

بهترین سن برای تزریق فیلر

در ابتدا بهتر است بدانید که این پروسه زیبایی هیچ گونه محدودیت سنی ندارد ، اما با توجه به علائم پیری در افراد و افزایش نیاز آن ها به منظور رفع ایرادات ظاهری و از دست رفتن حجم برخی نواحی صورت ، توصیه می شود در بازه سنی 30 الی 40 سال برای این پروسه زیبایی اقدام کنند. همچنین هرگز یک پزشک ماهر تزریق را در افراد زیر 18 سال توصیه نمی کند ، چراکه فرایند رشد ها هورمون ها به پایان نرسیده ، که این موضوع می تواند سبب عدم رضایت زیبا جویان از تزریق ژل شود.

نتیجه حاصل از تزریق فیلر چه زمانی نمایان می شود ؟

یکی از مزیت های فوق العاده این پروسه زیبایی دست یابی سریع به نتیجه می باشد. در واقع افراد پس از تزریق می توانند به راحتی شاهد نتیجه آن باشند. البته به علت بکارگیری پزشک از سوزن های مخصوص طی تزریق فیلر ، زیبا جویان در روز های ابتدایی با ورم بسیار زیاد ناحیه تزریق رو به رو خواهند شد که به مرور زمان بهبود یافته و سبب افزایش زیبایی ظاهری می شود.

تزریق ژل به بینی با دکتر اکرم فریدنی

یکی از جراحی های زیبایی پر طرفدار میان اغلب افراد ، جراحی بینی در شهرکرد می باشد ، که این پروسه توسط جراح نیز انجام می شود. اما جالب است بدانید که اخیرا با گذشت زمان و بروز پروسه های کم تهاجم تر همانند تزریق ژل ، افراد ترجیح می دهند مشکلات جزئی در ظاهر بینی خود را در صورت امکان با تزریق فیلر بهبود ببخشند. این روش با توجه به پروسه رینوپلاستی مزیت های بسیار زیادی دارد که سبب شده تا افراد در ابتدا برای جراحی مراجعه نکنند و در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود دست یابند. البته تعیین مناسب بودن این پروسه از جانب جراح بینی و یک پزشک حاذق مشخص خواهد شد.

 

تزریق ژل - دکتر فریدنی

 

مراقبت های مورد نیاز پس از تزریق ژل

توصیه های دکتر فریدنی ، بهترین دکتر زیبایی شهرکرد :

 1. روزی 10 لیوان آب بنوشید و هیدراته بودن بدنتان را حفظ کنید.
 2. برای 24 ساعت از قرار گرفتن در معرض گرمای شدید خودداری کنید.
 3. به منظور کاهش کبودی ، 24 ساعت پس از تزریق نوشیدنی الکلی مصرف نکنید.
 4. تا زمان بهبود تورم ، در معرض نور خورشید قرار نگیرید و همیشه از کرم ضدآفتاب استفاده کنید.
 5. سعی کنید به هنگام خواب و استراحت به هیچ عنوان به روی صورت و یا پهلو ها نخوابید.
 6. بعد از تزریق معمولا تورم شدید می باشد بهتر است برای دیدن نتیجه نهایی اندکی صبر کنید.
 7. در برنامه غذاییتان امگا 3 را حتما بگنجانید این مساله باعث تسریع روند بهبودی تان خواهد شد.
 8. بعد از تزریق پرکندده های صورت نباید تا 48 ساعت به استخر ، سونا ، جکوزی و حمام آفتاب مراجعه کنید.
 9. در صورتی که دکتر برایتان آنتی بیوتیک تجویز کرده است برای جلوگیری از هرگونه عفونت دوره مصرف را کامل کنید.
 10. به مدت 4 ساعت پس از تزریق از لوازم آرایشی استفاده نکنید ؛ زیرا محل تزریق هنوز به طور کامل پیوند نخورده است و ممکن است عفونت ایجاد شود.
 11. در چند روز اول می توانید بر روی محل تزریق ، به مدت 5 الی 10 دقیقه در هر ساعت ، کمپرس یخ قرار دهید. به خاطر داشته باشید که هرگز یخ را مستقیماً بر روی پوست قرار ندهید.
 12. فیلرها تا دو هفته همچنان منعطف و قابل تغییر هستند؛ در صورتی که تزریق ژل لب انجام داده اید ، حداقل به مدت 24 ساعت سیگار نکشید و برای نوشیدن مایعات از نی استفاده نکنید.
 13. چنانچه تمایل دارید پروسه های زیبایی دیگری نیز انجام دهید ، می توانید یک هفته پس از تزریق ، برای انجام آن ها اقدام کنید.
 14. به خاطر داشته باشید که بعد از تزریق کردن ژل هیچ مانعی در مورد بازگشت به فعالیت های روزمره تان وجود ندارد. اما بهتر است فعالیت های سنگین و پرتحرک را به چند روز بعد از انجام تزریق موکول کنید.

انواع ژل و میزان ماندگاری آن

ژل های موقت : این دسته از ژل ها که دارای ماندگاری نیمه موقت می باشند ، حاوی هیالورونیک اسید ، کلسیم و کلاژن و موارد دیگر نیز می باشند. کاربرد اصلی این نوع ژل ها در افزایش و حجم دهی لب ها ، گونه  فرم دهی دیگر نقاط بدن زیبا جویان می باشد.

ژل های نیمه دائمی : این دسته از ژل ها که نیمه دائمی هستند ، به مرور زمان تاثیرات خود را از دست می دهند ، به همین منظور لازم است هر چند وقت یک بار جهت تزریق ژل مجدد افراد به پزشک مراجعه کنند. این دسته از ژل ها در رفع چین و چروک های عمیق و کم عمق صورت نیز تاثیرات بی نظیری دارد.

نکته : زمان مراجعه جهت تزریق مجدد در جلسات اولیه به زیبا جویان اطلاع داده خواهد شد.

ژل های دائمی : این نوع ژل های تزریقی تاثیرات ماندگار و دائمی دارند ، اما هرگز مورد تائید پزشکان نمی باشند ، زیرا تجزیه و تخلیه آن ها بسیار دشوار بوده و می تواند مشکلاتی را نیز به وجود آورند. بنابراین استفاده از آن ها هرگز توصیه نخواهد شد.

اثرات جانبی تزریق ژل

این اثرات ممکن است بلافاصله پس از تزریق نمایان شوند اما معمولا بعد از 1 یا 2 هفته برطرف می شوند :

 • ورم
 • کبودی
 • حساسیت
 • قرمزی و التهاب
 • سوزش و درد

مواردی که مانع انجام تزریق ژل می شوند

توصیه می شود درصورت وجود مشکلات زیر تزریق ژل انجام ندهید

 1. التهاب پوستی
 2. حساسیت به ترکیبات موجود در ژل
 3. درصورت باردار بودن یا شیر دهی
 4. ابتلا به بیماری های مربوط به اختلالات خونی
 5. درصورتی که سن شما کمتر از 18 سال است
 6. اگر پوست شما مستعد جوش و اسکار است

کاندیدای مناسب برای تزریق کردن ژل

تزریق ژل معایب بسیار کمی دارد به همین دلیل می تواند برای اشخاص زیادی استفاده گردد.افراد غیر سیگاری ، اشخاصی که از سلامت عمومی مناسبی برخوردار می باشند وآلرژی به هیچ ماده ای ندارند می توانند کاملا کاندیدای مناسبی برای انجام این پروسه می باشند.

هزینه تزریق فیلر در شهرکرد

هزینه تزریق ژل بستگی به عوامل متعددی چون برند ژل ، میزان دز تزریقی و تعداد جلسات مورد نیاز و هزینه های کلینیک دارد.

انتخاب یک پزشک خوب برای تزریق فیلر در شهرکرد

بعد از اینکه تصمیم به تزریق ژل گرفتید بهتر است که به دنبال که پزشک خوب و با تجربه دکتر فریدنی در شهر کرد ، که تخصص لازم را در این زمینه دارد بگردید می توانید این کار را از طریق جست و جو در اینترنت یا پرس و جو از افراد انجام دهید.انتخاب یک شخص با تجربه می تواند این تضمین را به شما بدهد که با کمترین میزان عوارض روبرو شوید. از برند معتبر برای شما ژل تزریق می کند و نتیجه مورد نظرتان را خواهید گرفت. به این نکته بسیار توجه کنید که هزینه‌های دریافتی کلینیک مورد نظرتان نباید بیشتر یا کمتر از هزینه مراکز دیگر باشد.

تفاوت بین تزریق بوتاکس و تزریق ژل چیست ؟

بوتاکس جهت از بین بردن چین و چروک های پوستی به نواحی مورد نظر تزریق می شود و به دلیل اینکه از نوعی توکسین ساخته می شود باعث توقف انقباض ماهیچه ها می شود و فرآیند پیری را کنترل می کند اما فیلرها برای پر کردن نواحی که حجم خود را از دست داده اند یا حجم کمی دارند استفاده می شوند. در حالیکه هر دو این روش ها موقتی بوده و نیاز به ترمیم دارند. ماندگاری ژل بسیار بیشتر از بوتاکس می باشد.

مزایای تزریق فیلر چشم چیست ؟

با تزریق ژل در زیر چشم می توانید علائم گودی و تیرگی های زیر چشم را که به علت افزایش سن و یا ابتلا به بیماری خاصی ایجاد شده است ، برطرف نمود. این ژل ها حاوی کلاژن می باشند به همین علت می تواند در آبرسانی پوست و جوان سازی چشم ها و برطرف کردن عیوب ژنتیکی بسیار موثر باشد. نتایج ماندگاری این ژل ها تا 2 الی 3 سال می باشد. می توان گفت به دلیل هزینه بسیار مناسب ارزش بالایی دارد.

✨ پروسه تزریق ژل لب

بهترین ژل برای تزریق در زیر چشم کدام است ؟

تزریق ژل ها به 2 صورت موقت و دائمی وجود دارند. اما به دلیل عوارض کمتر و سازگار بودن با بدن بیشتر از ژل های موقت استفاده می شود. همچنین در صورتی که افراد رضایت نداشته باشند به راحتی این نوع از ژل ها را می توان تخلیه کرد. در ادامه به چند مورد از بهترین ژل های موقت اشاره شده است.

ژل ژوویدرم

از بهترین ژل های موجود در بازار برند ژوویدرم می باشد. دو محصول جدید این شرکت به نام ولبلا و ولرا بعد از تزریق تورم کمتری ایجاد می کنند. ولرا برای تزریق عمقی و ولبلا برای تزریق های سطحی مناسب تر است.

ژل رستالین

این نوع ژل از برندهای قدیمی بوده اما به دلیل ماندگاری بالا و هم چنین کیفیت مطلوب هنوز هم از این نوع ژل برای تزریق در زیر چشم استفاده می کنند.

ژل بولترو

از فیلرهای عالی و با کیفیت که ماندگاری بسیار بالایی دارد ، ژل بولترو می باشد. این ژل برای تیرگی ها و گودی هایی که کم است ، مناسب می باشد.

فرم های مختلف تزریق ژل لب

با توجه به نحوه و محل تزریق ژل ، فرم لب ها تغییر می کند ، لازم است قبل از تزریق فیلر با بهترین پزشک دکتر اکرم فریدنی در شهرکرد ، در مورد فرم مورد نظر خود صحبت کنید. در ادامه چند مورد از تکنیک ها و فرم های مختلف ژل لب بیان شده است که عبارت هستند از :

 • ژل لب روسی: این فرم لب در حال حاضر بسیار مورد استقبال دختران جوان قرار گرفته است. در این تکنیک ژل از سمت داخل به بیرون و به صورت عمودی به حاشیه لب تزریق می شود. افرادی که لب های کم حجم و باریکی دارند ، از این روش نتایج خوبی را دریافت می کنند.
 • ژل لب عروسکی: در این روش میزان ژل تزریق شده در لب پایین بیشتر از لب بالا است تا حجم لب پایین بیشتر شده و فرمی شبیه به لب های عروسک باربی پیدا کند.
 • ژل لب کلاسیک یا طبیعی: ممکن است بسیاری از افراد تمایل داشته باشند که لب های آن ها به صورت طبیعی حجیم تر شود ، به همین علت در این روش به صورت کاملا طبیعی و نامحسوس تزریق ژل لب انجام می شود.
 • ژل لب قلبی: افرادی که فرم صورت آن ها به شکل بیضی است از تزریق کردن ژل قلبی نتایج خوبی را دریافت می کنند. در این تکنیک ، بین قسمت بالایی و دو حاشیه لب ها فاصله ایجاد می شود و به اصطلاح لب ها فرمی شبیه به قلب پیدا می کنند.

کاندید مناسب ژل لب

تمامی افرادی که از فرم و حالت لب های خود راضی نیستند و تمایل دارند لب های حجیم تری داشته باشند و در عین حال انتظارات واقع بینانه و منطقی دارند ، می توانند از مزایای تزریق ژل لب بهره مند شوند. تنها افرادی که در گروه های زیر قرار می گیرند باید از انجام این پروسه خودداری نمایند :

 • افراد مبتلا به دیابت.
 • افراد مبتلا به بیماری های خاص.
 • افرادی که به مشکلات انعقاد خون دچار هستند.
 • افرادی که عفونت های دهانی مانند تبخال دارند تا زمان بهبود تبخال باید صبر کنند.

آیا در زمان تزریق زیبا جویان دردی را احساس خواهند کرد؟

با توجه به آن که طی پروسه تزریق ژل از سوزن هایی مخصوص و بسیار نازک استفاده می شود ، زیبا جویان درد بسیار زیادی را احساس نخواهند کرد ، البته پزشک قبل از تزریق از ماده بی حسی در نواحی مورد نظر استفاده خواهد کرد.

تزریق فیلر زیر چشم بهترین درمان برای گودی و سیاهی

افرادی که از کبودی و یا گودی زیر چشم رنج می برند ، می توانند از این پروسه زیبایی برای زیباتر شدن و برطرف کردن این مشکل کمک بگیرند. افراد به دلایل ژنتیکی ، کمبود ویتامین و یا ابتلا به بیماری ممکن است دچار گودی زیر چشم شوند. با تزریق ژل می توان در کوتاه ترین زمان ممکن این مشکل را برطرف نمود.