جراح بینی شهرکرد، پزشکی است که در زمینه زیبا سازی، ترمیم و بهبود عملکرد بینی تخصص دارد. علاوه بر جراحی بینی با هدف زیبایی، جراحان بینی همچون دکتر اکرم فریدنی ، جراح رینوپلاستی شهر کرد ، رینوپلاستی به منظور ترمیم و بهبود بخشیدن به عملکرد آن ، رینوپلاستی را انجام می دهد. در ادامه مقاله تهیه شده شما می توانید با ویژگی های یک جراح رینوپلاستی خوب و ماهر آشنا شوید ، توصیه می شود در صورتی که تمایل به عمل رینوپلاستی را دارید مطلب را با دقت مطالعه کنید.

 

جراح بینی

جراح رینوپلاستی

بهترین جراح بینی شهرکرد دکتر فریدنی ، برای انجام رینوپلاستی مواردی همچون مدل بینی، معایب آن، هدف از انجام جراحی، جنسیت فرد و خواسته های آن را مد نظر قرار می دهد. یک پزشک بینی می تواند اختلالات و ناهنجاری هایی مانند بزرگی بیش از حد سوراخ های بینی، عدم تقارن یا آسیب های وارد شده به ظاهر بینی که زیبایی آن را از بین برده اند، برطرف سازد. در این نوع رینوپلاستی ، جراح و بیمار پیش از جراحی با یکدیگر به گفت وگو و مشورت می پردازند. همچنین پزشک بینی فرد مراجعه کننده را معاینه کرده و فرد خواسته های خود از انجام رینوپلاستی را بیان می کند.

در این رابطه باید افزود

جراح با انجام جراحی ترمیمی (بازسازی) بینی، می تواند نواقص و ناهنجاری های مادرزادی را اصلاح کند و عملکرد تنفس و حس بویایی را بهبود بخشد. همچنین برای بینی های شکسته نیز این نوع جراحی استفاده می شود. جراح می تواند در صورت لزوم در طول عمل ترمیمی ، نواقص ظاهری بینی را برطرف سازد و آن را زیباتر کند. اما هدف اصلی جراح در رینوپلاستی ترمیمی ، اصلاح مشکلات فیزیکی و عملکردی بینی است. جراح بینی شهرکرد خوب و با تجربه دکتر اکرم فریدنی ، در بیمارستان ها و کلینیک هایی که عمل های زیبایی را ارائه می دهند، مشغول به کار می شود. جراح هایی که رینوپلاستی ترمیمی انجام می دهند باید در هر زمان آماده خدمت باشند؛ زیرا ممکن است بیماری اورژانسی به مرکز درمانی مراجعه کند و نیاز به جراحی داشته باشد. پیش از اقدام برای انجام جراحی بینی، در مورد انتخاب پزشک خود باید اطمینان حاصل فرمایید. جراح متخصص باید با تجربه، با اعتبار، کاملاً آموزش دیده و مدرک آن دارای مجوز باشد. همچنین تکنیک های به کار گرفته شده توسط ایشان به روز بوده و نسبت به عملکرد خود مسئولیت پذیر باشد.

ویژگی های اساسی یک جراح بینی خوب در شهرکرد

جراح باید در زمینه جراحی بینی متخصص بوده و چندین سال تجربه داشته باشد. توصیه می شود برای انجام جراحی بینی حتما به جراح متخصص بینی مراجعه کنید زیرا او سال ها در این زمینه تجربه کسب کرده است. انتخاب یک جراح ماهر و با تجربه، احتمال وقوع عوارض پس از جراحی را به حداقل می رساند و راهنمایی های لازم را به فرد ارائه می دهد.

جراح دارای تکنیک های جامع و به روز باشد: جراح برای انجام رینوپلاستی با درصد بسیار پایینی از خطا، به یک تکنیک دقیق و جامع نیاز دارد. مهارت مطلوب با کسب تجربه بدست می آید.

در انجام جراحی ترمیمی تخصص داشته باشد:  انجام رینوپلاستی ترمیمی مهارت و تبحر ویژه ای را می طلبد؛ بنابراین انتخاب جراحی بینی که به انجام این نوع رینوپلاستی تسلط دارد می تواند شما را از موفقیت عمل مطمئن کند.

نسبت به دانش زیبا شناسی آگاهی لازم را داشته باشد: با مشاهده عکس های پیش و پس از عمل جراح بینی شهرکرد دکتر فریدنی ، می توان تا حدودی به میزان دانش زیبا شناسی او پی برد. اگر در تمام عکس ها تمام بینی ها به یک صورت جراحی شده و مشابه یکدیگر باشند، پیشنهاد می شود که برای انجام رینوپلاستی به ایشان مراجعه نکنید.

جراح باید با بیمار صادق باشد: بهترین جراح بینی در شهرکرد دکتر اکرم فریدنی ، باید نظر خود را صادقانه بیان کند و صرفاً برای جلب رضایت با نظرات بیمار موافقت نکند. او باید فرد را از نتیجه اصلی و حقیقی جراحی آگاه سازد.

باید نسبت به آناتومی بینی زنان و مردان آگاهی داشته باشد: به دلیل اینکه آناتومی و ساختار بینی زنان و مردان تا حدودی با یکدیگر متفاوت هستند و همچنین خواسته های زنان و مردان از انجام رینوپلاستی یکسان نیست، جراح باید با آگاهی کامل از هر دو مدل بینی، رینوپلاستی را انجام دهد تا به نتایج مطلوب دست پیدا کند.

 

جراح بینی

 

مهم ترین معیار برای انتخاب جراح بینی شهرکرد چه می باشد ؟

 • میزان تخصص و مهارت های جراح
 • احساس مسئولیت در مقابل بیمار
 • سوابق بالا در زمینه جراحی بینی
 • رضایت اکثر مراجعه کنندگان از جراحی بینی
 • اولویت داشتن سلامت بیمار در هنگام جراحی
 • صبور در پاسخگویی به سوالات مراجعه کنندگان
 • دلسوز و مهربان نسبت به بیمار و دارای اخلاق حرفه ای
 • داشتن پرسنل و تیم بیهوشی با اخلاق و تجهیزات پیشرفته

روش انتخاب بهترین جراح بینی در شهر مورد نظر چه می باشد؟

از اولین و مهم ترین اقدامات سرچ کردن و تحقیق در موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی می باشد. می توانید با مراجعه به سایت ها یا صفحات شبکه های مجازی آن ها مثل اینستاگرام یا گالری تصاویر سایت ، نمونه های جراحی پزشکان را مشاهده نمایید. هم چنین لازم است ابتدا فرم و نوع بینی خود را بشناسید و سپس جراحی که در زمینه جراحی نوع بینی شما تخصص دارد را پیدا کنید. بعد از انتخاب تقریبی جراح مورد نظر لازم است حتما در مورد سوابق کاری و مهارت های پزشک مورد نظر نیز تحقیق و بررسی هایی انجام شود. در صورتی که تعداد جراحی های موفق بسیاری داشت و دارای مدرک معتبر در زمینه جراحی های زیبایی و گوش و حلق و بینی بود، می توانید به او اعتماد کنید.

بعد از این مراحل می توانید به صورت حضوری به مطب مراجعه کنید و از نزدیک با بیمارانی که با جراح بینی شهرکرد خوب و با تجربه دکتر اکرم فریدنی جراحی داشته اند، صحبت کنید و از نزدیک نتایج عمل جراح را بررسی نمایید. در صورتی که مراجعه کنندگان زیادی از پزشک رضایت داشتند می توانید در انتخاب خود به اطمینان برسید. با مراجعه حضوری می توانید با پزشک خود مشورت کنید. در جلسه مشاوره لازم است تمام سوالات خود را از جراح زیبایی بینی بپرسید و انتظارات و توقع خود را از جراحی زیبایی بینی بیان کنید. در این زمان پزشک معاینه های لازم را انجام می دهد و شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب راهنمایی می کند. در صورتی که با پزشک اتفاق نظر داشتید و اخلاق پزشکی او را تایید نمودید می توانید برای جراحی بینی اقدام کنید تا به نتیجه مطلوبی بعد از جراحی بینی برسید.

تخصص منحصر به فرد یک جراح رینوپلاستی چیست؟

در واقع یک پزشک و جراح خوب تمامی تمرکز و حواس خود را بر روی بینی و دیگر اجزا صورت زیبا جو متمرکز می کند. بهترین جراح بینی شهرکرد دکتر فریدنی با تمرکز بر آناتومی صورت ، طراحی فرم بینی مناسب با دیگر اجزا صورت بیمار ، با بکارگیری از تکنیک های مناسب و کاربردی تخصصی است که ، جراح رینوپلاستی خوب برای رسیدن به یک نتیجه عالی و فوق العاده از آن ها بهره می برد.

جراح بینی باید درباره چه مواردی آگاهی لازم را داشته باشد؟

یک جراح رینوپلاستی خوب و با تجربه کافی باید از مراقبت های لازم قبل و بعد از عمل بینی آگاهی کامل را داشته باشد ، تا آن ها را به طور کامل و دقیق در اختیار بیمار قرار دهد. بیمار با داشتن اطلاعات کافی از مراقبت های بعد از عمل بینی می تواند دوره نقاهت کوتاه ، بدون عوارض خطرناک و با نتیجه ای کاملا رضایت بخش را داشته باشد.

همچنین جراح باید به طور صادقانه تمامی نکات و منفی و مثبت را جهت انجام این پروسه زیبایی به بیمار اطلاع دهد ، تا از بروز هرگونه عارضه غیر قابل جبران پیشگیری شود و در نهایت فرد به یک نتیجه عالی و رضایت بخش از پروسه جراحی انجام شده دست یابد.

 

🌟 نمونه کار فوق العاده دکتر فریدنی ، بهترین جراح بینی در شهر کرد

بهتر است به هنگام انتخاب جراح رینوپلاستی حاذق چه مواردی را در نظر بگیریم؟

گواهی پزشکی معتبر:برخورداری جراح بینی شهرکرد از یک گواهی پزشکی معتبر ، نشان دهنده دوره های آموزشی و تحصیلی پزشک جهت کسب مهارت و دانش کافی بوده ، که برای کسب اطلاعات بیشتر جهت جراحی زیبایی بینی انجام داده است. توجه داشته باشید ، داشتن یک مدرک معتبر می تواند از جمله ویژگی های مهم در انتخاب جراح بینی حاذق و خوب در شهرکرد دکتر اکرم فریدنی باشد.

بورد تخصصی: این مورد میزان موفقیت دوره رزیدنسی و تست های ویژه برای دریافت تخصص جراحان می باشد که می تواند در تصمیم گیری بهتر به شما زیبا جویان عزیز کمک کند.

نکته: لازم به ذکر بوده که برد تخصصی از جمله موارد تضمین کننده مهارت پزشک نمی باشد.

سوء سابقه: هیچ یک از ما تمایلی به انجام جراحی زیبایی به خصوص عمل زیبایی بینی ، توسط پزشکی با داشتن سوء سابقه در کارنامه کاری را نداریم. به همین منظور این مورد را در انتخاب جراح رینوپلاستی خوب در نظر داشته باشید و تحقیقات لازم را در این مورد انجام دهید.

تخصص: پزشکانی که در یک زمینه مهارت و تخصص کافی را دارند ، از مهارت و تجربه بالایی برخوردار می باشند و می توانید تغییرات موجود را به خوبی و به جا ایجاد کنند ، که انتخاب آن ها گزینه مناسبی برای جراحی خواهد بود.

اگر در انتخاب جراح بینی دقت لازم و کافی را نداشته باشیم چه نتیجه ای در پی خواهد داشت ؟

در صورتی که در مورد بهترین پزشک در شهرکرد ، و مدارک و سوابق کاری او تحقیق و بررسی های لازم را انجام ندهید ، ممکن است با مشکلاتی بعد از جراحی مواجه شوید از جمله:

 • چسبندگی بینی
 • از دست دادن حس بویایی
 • سوراخ ها بینی به صورت غیر قرینه باشند.
 • عفونت های پوستی یا ایجاد حفره در بافت بینی
 • بعد از جراحی دچار سردردهای طولانی و مداوم شوید.
 • ممکن است در خواب با کمبود نفس یا آپنه خواب مواجه شوید.
 • بافت و غضروف های بینی دچار صدمه و آسیب دیدگی شوند.
 • ممکن است دچار اختلالات و مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی شوید.
 • کوچک کردن بیش از اندازه سوراخ های بینی و تنفس صدا دار در بیماران بعد از جراحی بینی
 • بینی تناسبات صورت همخوانی نداشته باشد یا خیلی کوچک شده باشد و یا بیش از اندازه سربالا باشد.

علت ضرورت انتخاب جراح خوب و با تجربه جهت جراحی فانتزی چیست؟

تغییرات اعمال شده در روش جراحی بینی به صورت فانتزی و یا حتی نیمه فانتری بسیار ظریف و حساس و همچنین دارای پیچیدگی های بسیار زیاد می باشد. در برخی موارد ، که بینی فرد دارای غضروف مستحکم نباشد و پوست ان ضخیم باشد، به هنگام عمل ، جراح بینی خوب در شهرکرد دکتر فریدنی ، ناچار به پیوند استخوانی خواهد شد. بنابراین با در نظر داشتن تمامی این موارد توصیه می شود ، به پزشکی با تجربه کافی و داشتن مهارت در انجام جراحی بینی به روش عروسکی مراجعه کنید.

در صورت عدم انتخاب درست پزشک افراد با چه عوارضی مواجه می شوند؟

اگر افراد برای جراحی رینوپلاستی خود توجهی به جراح بینی شهرکرد و انتخاب آن نداشته باشند با عوارضی همچون شکل و ظاهر نامطلوب بینی ، تغییر رگ پوست بینی و اطراف آن و بروز عفونت در دوره نقاهت ، خطرات بسیار زیاد در زمان بیهوشی و باقی ماندن محل برش و بخیه ها ، غیر طبیعی بودن فرم ظاهری بینی  و بروز سپتوم در دیواره جدا کننده سوراخ های بینی ، همچنین افزایش ضرورت نیاز به جراحی رینوپلاستی ترمیمی و عدم تنفس به راحتی و بکارگیری از دهان به هنگام تنفس مواجه خواهند شد.